Obóz zimowy 2017

 

W drugim tygodniu ferii od 23-28 stycznia odbył się w naszym klubie kolejny obóz zimowy. Tym razem dopisała nam wspaniała zimowa aura. 

Czytaj więcej...

NOWE CZARNE PASY

W sobotę odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Szkoleniowe w zakresie nowych Kata, Kumite No Kata 1-3. Po nauce nowych form odbyła się również ceremonia wręczenia zaległych certyfikatów oraz czarnych pasów z egzaminu mistrzowskiego, który odbył się w październiku zeszłego roku.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt, wszystkim ćwiczącym Oyama Karate składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku. 

Wielki sukces naszej kadry na Mistrzostwach Europy !!!

W dniach 26-27 listopada w Wałbrzychu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushinkai Tezuka Group w konkurencjach: Kata, Lekki Kontakt, Semi-knockdown i Knockdown. Nasi zawodnicy wypadli znakomicie, zdobywając liczne medale.

Czytaj więcej...

Puchar Polski Południowej OYAMA PFK

W dniu 05.11.2016 r. w Krakowie odbył się Puchar Polski Południowej OYAMA PFK w konkurencjach walki zorganizowany przez Małopolski Klub Sportowy KOYAMA na czele Sensei Mirosławem Osiką 4 dan.

Podczas zawodów reprezentacja naszego klubu odnotowała sukces zdobywając 14 medali. 

Czytaj więcej...