Duży sukces na Mistrzostwach Polski!!!

W dniach 27-28 maja odbyły się w Andrychowie Mistrzostwa Polski Polskiej Federacji Oyama Karate. Nasz klub wystawił dosyć liczną reprezentację i aż 7 zawodników wywalczyło miejsce na podium.

Tytułem Mistrza Polski może pochwalić się Marcel Popczyk oraz nasza seniorka Karolina Szewczyk. Drugie miejsce zajęli Paweł Piątkowski, Maciej Zwierzyński oraz Małgorzata Lewoniuk. Brąz zdobyli za to Mateusz Paździorek oraz Paulina Szewczyk. Pozostali zawodnicy odpadli po ładnych technicznie walkach w fazie eliminacyjnej. To jest bardzo duży sukces biorąc pod uwagę, żę w zawodach startowało około 400 zawodników. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki w najbliższą sobotę za naszą kadrę, która będzie walczyć na Mistrzostwach Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Olkuszu. OSU !!