Puchar Polski Południowej OYAMA PFK

W dniu 05.11.2016 r. w Krakowie odbył się Puchar Polski Południowej OYAMA PFK w konkurencjach walki zorganizowany przez Małopolski Klub Sportowy KOYAMA na czele Sensei Mirosławem Osiką 4 dan.

Podczas zawodów reprezentacja naszego klubu odnotowała sukces zdobywając 14 medali.

Matylda Róg zdobyła drugie miejsce w kategorii Młodziczki. W kategoriach Juniorów młodszych trzecie miejsca zajęli: Julia Kurek i Igor Chrząścik, srebrne medale zdobyli: Marcel Popczyk i Maciej Zwierzyński, a pierwsze miejsce zdobyła Julia Błoch.

W kategoriach Junior Małgorzata Lewoniuk i Mateusz Nowakowski wywalczyli drugie miejsca, a Kamil Czworowski zwyciężył wszystkie walki w swojej kategorii i zajął najwyższy stopień podium.

W kategoriach Juniorów Starszych Mateusz Paździorek zdobył drugie miejsce, a Paulina Szewczyk i Szymon Kozieł pierwsze miejsca.

W kategoriach Seniorów Przemysław Cieślak zajął drugie miejsce, a Karolina Szewczyk pierwsze miejsce.

Dodatkowo Karolina Szewczyk zdobyła tytuł Najlepszej Zawodniczki.

Kilka osób niestety przegrało swoje pojedynki podczas eliminacji i nie dostały się do strefy medalowej turnieju.

Medalistom gratulujemy, a wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.